BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9255053
*
nr 925 5053
Golvlampa
3-ljusarmar, 50-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:30:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/10 19:48:59
1
450 kr
27/10 13:05:21
2
500 kr
12/11 21:58:47
1
600 kr
17/11 11:30:04
3
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6154 Golvlampa
höj- och sänkbar. Höjd: 165-230
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:59
-
6057 Golvlampfot
mässing, Cottex, ledad ställbar arm. Höjd: 133 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:03
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5053
Golvlampa
3-ljusarmar, 50-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/10 19:48:59 | 1 | 450 kr |
27/10 13:05:21 | 2 | 500 kr |
12/11 21:58:47 | 1 | 600 kr |
17/11 11:30:04 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6154 Golvlampa
höj- och sänkbar. Höjd: 165-230
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:59 -
6057 Golvlampfot
mässing, Cottex, ledad ställbar arm. Höjd: 133 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:03